Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Smogorzewo - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz(Smogorzewo + 19 km)

280 000 zł34,05 m² 8 223,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 29 m z wejściem bezpośrednim z ulicy. Lokalizacja jest bardzo dobra - blisko centrum, z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Zazamcze,Włocławek(Smogorzewo + 21 km)

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, o powierzchni 60m2 na pierwszym piętrze, składający się z małej poczekalni oraz dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Łabiszyn

Łabiszyn(Smogorzewo + 3 km)

150 000 zł26,13 m² 5 740,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam atrakcyjny lokal biurowy/usługowy 26 m Oferuję na sprzedaż lokal biurowy/usługowy o powierzchni 26 m , położony w nowoczesnym biurowcu w doskonałej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz(Smogorzewo + 19 km)

2 420 000 zł220 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu do prowadzenia swojego biznesu? W doskonale skomunikowanej lokalizacji w nowoczesnym budynku? A do tego na parterze? Jeśli tak, zadzwoń?   Zapraszam również na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Smogorzewo + 21 km)

450 000 zł88 m² 5 113,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 87,90 mkw + przynależna piwnica 4,29 mkw, położony na 1. piętrze 3-piętrowego budynku mieszkalno-usługowego, wybudowanego metodą tradycyjną - z pustaków i cegły -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł215,36 m² 2 716,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek, w budynku Centrum Handlowym victoria, powierzchnia handlowo-usługowa 215,36m2 na jednej kondygnacji, z podziałem na lokale o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz(Smogorzewo + 19 km)

259 900 zł51,60 m² 5 036,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 51,6 m , zlokalizowany w suterenie biurowca w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Smogorzewo + 19 km)

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy mieszczący się na pierwszym piętrze, w kamienicy położonej w samym Centrum Bydgoszczy przy o łącznej powierzchni 158,62m2 Nieruchomość obejmuje 6 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bielawy,Bydgoszcz(Smogorzewo + 19 km)

698 000 zł93,94 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji | 93,94 m | Możliwość gastronomii! Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 89-91 | Central Campus Powierzchnia: 93,94 m Cena sprzedaży: 698 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Bielawy,Bydgoszcz(Smogorzewo + 19 km)

698 000 zł93,94 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie: sprzedaż lokalu idealnego na lokal gastronomiczny (kawiarnię, bistro, restaurację) w Central Campus - pierwszym województwie prywatnym akademiku! Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Smogorzewo

Smogorzewo,wielkopolskie

690 000 zł680 m² 1 014,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal użytkowy -działający zakład rzeźnicki pozwolenia na unię -ubój i rozbiór wieprzowy, oraz rozbiór wołowy. Obiekt wybudowany w 1992r. Powierzchnia zabudowy 680m2, działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij